Nowość: Bony podarunkowe

Chcesz zrobić prezent chłopakowi, ale nie wiesz, czy woli EN57 w malowaniu warszawska pomarańcza czy klasyczna jagoda? Stary wuj Jarosław mlaska z satysfakcją na widok zwierzątek, ale nie masz pewności czy Hubertus przypadnie mu do gustu? Ciotka Regina robiła całe życie w Społem, ale nie możecie dojść z mamą do porozumienia, czy to był Supersam czy Universam?

Możesz łatwo uniknąć niezręcznej sytuacji i wręczyć bliskim taki prezent, jaki bez wątpienia ich ucieszy. Po to właśnie są bony podarunkowe.

Jak to działa?

Kupujesz bon w moim sklepie. Sam_ wybierasz jaką kwotę – od 50 do 200 zł – jesteś gotow_ zapłacić za uśmiech na pyszczku obdarowywanej osoby. Jeśli ważna jest dla Ciebie troska o środowisko, kupujesz bon elektroniczny. Jeśli troska o środowisko też jest dla Ciebie ważna, ale wiesz, że wuj nie ma „smarfona”, nie mówiąc o mailu, kupujesz bon papierowy. Wręczasz bon. Obdarowan_ ma zniżkę na cały koszyk, włącznie z przesyłką, w wysokości wartości otrzymanego bonu. Zamawia co chce, odbiera jak chce, wiesza na ścianie i podziwia. Czad, prawda?


Opublikowano

w

,

przez